خوش آمدید. های ادمین، مدیر دائمی وبسایت شماست...
  • موقعیت مکانی
    ایران، تهران
  • برنامه کاری
    همه روزه - ۰۹:۰۰ الی ۱۷:۰۰
  • مشاوره رایگان
    ٨٦٧٠١٦١-٠٩٣٩

کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز عبورتان را فراموش کرده اید ؟ (بستن)

آیا شما در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟


ثبت نام

(بستن)
Homeسوالات متداول
خانه سوالات متداول
مزیت اصلی استفاده از پنل های HiAdmin چیست؟
در حقیقت شما با واگذاری وبسایت خود به HiAdmin مدیریت ان را بدون استخدام تمام وقت یک نیروی کار در شرکت یا محل کار خود، به یک گروه متخصص می دهید و به صورت غیر حضوری در تمام شهر های ایران می توانید از خدمات ما استفاده نمایید.
استفاده از نیروی متخصص و با تجربه یکی از مهمترین عوامل موفقیت در یک پروژه است. کارشناسان فعال در HiAdmin با تجربه ای از سال ۱۳۹۳ فعالیت های تحت وب خود را آغاز کرده اند، بنابراین با خیالی آسوده هر قسمت از سایت خود را می توانید به ما بسپارید.
تسویه هزینه پشتیبانی ها به چه صورت است؟
کاربران HiAdmin پنل خود را به دو صورت می توانند انتخاب کنند. تسویه می تواند به صورت پروژه ای یا دائمی باشد. برای مشتریانی که پنل خود را به صورت پروژه ای انتخاب کرده باشند، در ابتدای کار مبلغ ۳۰ درصد از هزینه کل پرداخت می شود، و مابقی پس از اتمام دوره ی محدود انجام پروژه هزینه پرداخت خواهد شد.
در پروژه های دائمی تسویه ها به صورت ماهیانه و منظم است. نوع دائمی پروژه ها در آغاز نیازمند ثبت و امضای قرارداد است که می تواند به صورت حضوری یا غیرحضوری انجام شود. هزینه این پروژه ها در ابتدای هر ماه دریافت می گردد.
در پنلهای تولید محتوا یا محتواگذاری وبسایت، حجم محتوای ماهیانه محدودیتی دارد؟
برای این پنلها دو راه در نظر گرفته شده است و پنل به دو بخش تنظیم شده است. به انتخاب کارفرما، می توان حجم محتواگذاری را نامحدود یا محدود در نظر گرفت. در محتواگذاری نامحدود که بدیهی است هزینه بیشتری باید پرداخت گردد، پس از اخذ قرارداد بدون توجه به حجم کار، هر میزان که کارفرما نیاز به محتواگذاری داشته باشد در وبسایت درج خواهد شد. اما برای مشتریانی که حجم کمتر و محدودتری در ماه مطالب دارند، این کار با هزینه کمتری (نسبت به میزان حجم کار) سنجیده خواهد شد. به این صورت که کارفرما حجم کاری میانگین تعریف خواهد کرد و در همان محدوده حجم به صورت ماهیانه مطالب برای ایشان درج خواهد گردید.
تفاوت تولید محتوا و محتواگذاری در چیست؟
در تولید محتوا، کارفرما حوزه وبسایت خود را مشخص می کند و به HiAdmin می سپارد تا مطالب توسط HiAdmin تولید و جمع اوری گردد و کارفرما مسئولیتی در تحویل محتوا ندارد. سپ از جمع آوری محتوا، مطالب به کارفرما داده می شود و در صورت تایید، در وبسایت قرار داده می شود.
در محتواگذاری، کارفرما محتوای مورد نظر خود را قبلا آما کرده است و در فایل های تایپ شده (مانند فرمت WORD) به ما تحویل می دهد. سپس HiAdmin این مطالب را بنا به خواسته کارفرما، همراه با رعایت اصول سئو، چینش صحیح و زیبای محتوا و قرار دادن تصاویر و رسانه های مناسب در وبسایت قرار می دهد. معمولا هرینه تولید محتوا نسبت به محتواگذاری بیشتر است.
در پشتیبانی فنی چه کارهایی انجام می شود؟
HiAdmin برای آن دسته از کاربرانی که خودشان می توانند در سایت مطلب گذاری کنند، اما با کدنویسی وبسایت و تغییراتی که نیازمند برنامه تحت وب هست آشنایی ندارند، ``پشتیبانی فنی وبسایت`` را در نظر گرفته است. در این نوع پشتیبانی برای کارفرما طراحی صفحات (هم در سطح کاربر و هم در سطح ادمین) طراحی و برنامه نویسی می شود. هر نقصی که در عملکرد بخش های مختلف سایت وجود داشته باشد نیز در این دسته پشتیبانی قرار خواهد گرفت. بدیهی است که در صورتی که وبسایت کارفرما نیازمند پشتیبانی فنی دائمی نداشته باشد و هدف تنها رفع برخی از نقص های وبسایت باشد، فرآیند به صورت پروژه ای انجام خواهد شد.